Labmedya - Laboratuvar ve Sağlık Gazetesi

Labmedya'da reklamınızla yer alabilirsiniz. Bu sayede onbinlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Labmedya reklam alternatiflerini aşağıda görebilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

 

BASKILI LABMEDYA REKLAM ALTERNATIFLERİ

Basılı yayınımız taviz vermeden 2 ayda bir yayınlanır. Sürekli gelişen ve güncellenen datamıza posta yolu ile gönderilir. Gelen iadeler tek tek araştırılarak revizyonu yapılır. Yeni sayısı ilgi ile beklenen bir yayın olmuştur. Aşağıda reklam alternatiflerini görebilirsiniz.

labmedya_reklam_basili copy

Reklam  Sayfalarının  Hazırlanmsına İlişkin Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 1. Dosya Formatı kullanılabilir bir grafik tasarım programı formatında olmalıdır. (PDF, AI, CDR, PSD, TIF, INDD)
 2. Çözünürlüğünüz min. 300 dpi olmalıdır. Daha düşük gelen çözünürlükteki çalışmalarda olabilecek kalite kaybından CosmiLife sorumlu değildir. 
 3. Kullanılan tüm fontlar, açık formatta gönderilecekse CONVERT veya CURVE edilmelidir. 
 4. Çalışmalar yanlarda belirtilen ölçülere göre hazırlanmalıdır.
 

ONLINE / WEB / E-MARKETING / MOBIL UYGULAMA LABMEDYA REKLAM ALTERNATIFLERI

WEBBBB

 • Online Gönderim Orta Banner (J)
 • Online Gönderim Yan Banner (K) 
 • LMW - 01 / 970 x 78 px 1 Ay 
 • LMW - 02 / 610 x 70 px 1 Ay
 • LMW - 03 / 365 x 200 px 1 Ay
 • LMW - 04 / 235 x 95 px 1 Ay
 • LMW - 05 / 365 x 120 px 1 Ay
 • LMW - 06 / 365 x 220 px 1 Ay
 • LMW - 07 / 610 x 70 px 1 Ay 
 • LMW - 08 / 1160 x 60 px 1 Ay 
 • LMW - 09 / 610 x 70 px 1 Ay 
 • LMW - 10 / 365 x 200 px 1 Ay 
 • Mobil uygulama interaktif görünüm (M)*
 • Mobil Bildirim gönderimi (ürün tanıtımı) (L)
 • Mobil Uygulama Sponsorluk (N) Sorunuz.
* Normal basılı reklam bedeli üzerine ilave alınır. Böylece interaktif uygulamada reklamınıza video, link vb eklemeler yapılır.  

INSERT BASIMI VE DAĞITIMI

Dilerseniz reklam tasarımlarımız kendi profesyonel ekibimiz tarafından ücreti karşılığnda yapılır. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz. 

 • Alternatif bir reklam mecrası olması nedeniyle farklılık gösterirsiniz.
 • Gazete dağıtımı ile birlikte çok geniş kitlelere ulaşabilme imkanını elde edersiniz.
 • Kampanyalı ürünleriniz hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.
 • Insert dağıtımı ile müşterilerinize ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir ve böylelikle potansiyel müşterilerinize fiyat kıyaslama ve alışveriş kararına yardımcı olabilme imkanını sağlarsınız.
 • Birçok reklam çeşiti ve tüketiciye ulaşım yolları arasında ekonomik ve kolay bir yöntemdir
 • Insert dağıtımı ile geri dönüşümü çok daha hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
 • “İndirim Kuponları” , “Fırsat Kuponları” ile hem satışlarınızı artırabilir hem de ilanlarınızın verimliliğini ölçebilirsiniz.

ONLİNE GÖNDERİM  

Labmedya, basılı yayının yanı sıra e-mail ilede yaklaşık 30.000 kişiye yanda örneğini gördüğünüz formatta gönderilmektedir. Bu e-postanın ulaştığı kişi tıklayarak Labmedya’yı dijital olarak açıp okuyabilir. Bazı okurlarımız özellikle sadece e-mail istemektedirler. Böylece bilgisayar ile Labmedya’yı okuyabilmektedirler. Bu gönderim sırasında önemli bazı haber başlıklarıda sunulur. 

Gönderimi yaparken yanda işaretli alanlara reklam verebilirsiniz. Bu alana verdiğiniz reklamlar ayrıca web sitemizdeki fırsat ürünleri alanına eklenebilir ve kişi web sitemizde de ürününüzü görebilir. 

 

mailing_

 

E-MARKETING

Labmedya sizin adınıza e-mail gönderimleri yapar. Kendi reklam çalışmanız, tasarımınız, ürün tanıtımınız vb. ne isterseniz kendi datamıza sizin adınız ve e-mail adresiniz ile gönderilir. Böylece alan kişiye e-mail direk sizden gider. Cevaplamak istediğinde ise direk cevap sizin e-mail adresinize gelir. 

Gönderim miktarı talep ettiğiniz zamana göre değişmektedir. Ortalama 25.000 ile 30.000 kişiye gönderilmektedir. 

Gönderim sonucu size yandaki gibi örnek bir gönderim raporu sunulur. Bu raporda gönderim sayısını, mailinizi açan kişi sayısını, tıklama oranını görebilirsiniz. 

Dilerseniz kendi oluşturduğunuz veride bizim gönderim listemizin üzerine ilave edilerek gönderimiz yapılır. 

*Yeni çıkan kanun dolayısı ile bu gönderimlerde sorumluluk tamamen reklamverene aittir. Bununla ilgili bir sözleşme imzalanır. Olabilecek herhangi bir şikayet veya benzer durum karşında sorumluluk alınmış ise gönderim yapılır. 

 

MAKETING

 

MOBİL UYGULAMA VE DİJİTAL PLATFORMLAR

LabMedya olarak, gelişmekte olan teknolojileri izleyerek Mobil Uygulama ve Tablet Yayını’na adım attık. Tabletlerde veya akıllı telefonlarda, LabMedya daha interaktif ve daha ayrıntılı bir şekilde okunabilir. Ayrıca, anlık ileti anlamına gelen bildirim gönderimi aracılığıyla uygulamayı indiren kullanıcılara reklamınızı veya ürün tanıtımınızı yapıyoruz.

Mobil uygulamanız aracılığıyla, özel etkinliklerinizi, özel ürün gruplarınızı, kampanyalarınızı, haberlerinizi, bildirim gönderimi aracılığıyla kullanıcılara tanıtabilirsiniz.

Ayrıca, basılı reklamınıza video kopyası ekleyebilir veya kopya reklamınıza başvuruda bağlantı oluşturabilirsiniz. Örneğin, reklamınızı inceleyen kullanıcı ürün tanıtımı videosunu görebilir. Onları web sitenize yöneterek daha ayrıntılı bir şekilde incelemelerini veya sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz.

Bu hizmetimiz için reklam alternatifleri:

L - Push Bildirimleri

M  - İnteraktif eklenti

Ayrıca; dilerseniz bir yıllık uygulama sponsoru olabilirsiniz. Firma logonuz uygulama içinde yer alır. Açılışta sponsor olduğunuz belirtilir ve size özel ürün tanıtımları eklenir.

N  - Sponsorluk

Ayrıca aşağıdaki diğer dijital platformladan da LabMedya’ya erişim sağlanabilmektedir.

MOBIL_UYGULAMA

 
3WTURK CMS v8.3.1